Menu

Grupa I

 

  1. Antoni Andrzejewski
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1
    im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Anna Karowska

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Edward Grieg – Nokturn op. 54 nr 4

 

  1. Pola Brzezicka
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
    im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie

Nauczyciel: Joanna Kassie-Kościukiewicz

Program:

Tadeusz Baird – Mała suita dziecięca cz. II, IV

Samuel Majkapar – Etiuda „Potok”

Witold Lutosławski – Pastereczka ze zbioru „Melodie ludowe”

 

  1. Pola Chruszczyk
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Fryderyka Chopina w Opolu

Nauczyciel: Agnieszka Spodymek

Program:

Johann Sebastian Bach – Allemande z Suity francuskiej h-moll BWV 814

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. 1

Carol Klose – Maestro, w moim walcu jest mucha

 

  1. Maciej Domagała
    Szkoła Muzyczna I stopnia w Gąbinie

Nauczyciel: Jarosław Domagała

Program:

Aleksander Tansman – Auf ungarische Art “Wiener Walzer”

Romuald Twardowski – Capriccio nr 5

 

  1. Marianna Dziubecka
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
    im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Nauczyciel: Ewa Zakrzewska

Program:

Johann Sebastian Bach – Allemande z Suity francuskaiej G-dur BWV 816

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Maurycy Moszkowski – Tarantella d-moll op. 77 nr 6

 

  1. Sara Fumnanya
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Bianka Wierzbicka-Białas

Program:

Johann Sebastian Bach – Bourée e-moll

Tadeusz Szeligowski – Menuet

Alberto Ginastera – Rondo

 

  1. Bartosz Frydel
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Fryderyka Chopina w Opolu

Nauczyciel:  Agnieszka Spodymek

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja  dwugłosowa A-dur

Fryderyk Chopin – Walc cis-moll op. 64  nr 2

Roman Maciejewski – Mazurek  nr 4

 

  1. Wojciech Gazda
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
    im. Artura Malawskiego w Przemyślu

Nauczyciel: Paweł Walciszewski

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja  dwugłosowa C-dur

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Fryderyk Chopin – Polonez g-moll

 

  1. Mikołaj Godzina
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja  dwugłosowa a-moll

Fryderyk Chopin – Nokturn cis-moll op. posth.

Edward MacDowell – An Elfin Round op. 7 nr 6

Tadeusz Szeligowski – Menuet

 

  1. Joanna Maja Jasnowska
    Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
    im. Emila Młynarskiego w Warszawie

Nauczyciel: Anna Stempin-Jasnowska

Program:

Johann Sebastian Bach – Sarabanda z Suity francuskiej c-moll BWV 813

Fryderyk Chopin – Noktum cis-moll op. posth.

Tadeusz Szeligowski – Malinconia

Bolesław Woytowicz – Etiuda Capriccio nr 1 z cyklu „12 Etiud”

 

  1. Kornel Klóska
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1
    im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Agata Malińska

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa C-dur

Grzegorz Miśkiewicz – Fantazja na strunach jesieni

Sergiusz Słonimski – Przygodowy film rysunkowy

 

  1. Zuzanna Kopciuch
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Myśliborzu

Nauczyciel: Magdalena Mróz-Olejniczak

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa C-dur

Ludmiła Bas – Miotła Baby Jagi

Balys Dvarionas – Walc impromptu „Miniona chwila”

Nikolai Wygodzki – Wariacje na temat Paganiniego

 

  1. Zofia Korpik
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Bianka Wierzbicka-Białas

Program:

Johann Sebastian Bach – Bourée A-dur

Władysław Słowiński – Walka kogutów

Janina Garścia  – Wieczorny koncert

 

  1. Wit Mokrzycki
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Tomasz Zwierzchlewski

Program:

Witold Lutosławski – Gaik

Bohuslav Martinů – Kolombina tańczy

Alec Rowley – Agility op. 42 nr 14

 

  1. Przemysław Mrozik
    Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
    im. Emila Młynarskiego w Warszawie

Nauczyciel: Jolanta Ptasińska

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa d-moll

Fryderyk Chopin – Polonez As-dur

Tadeusz Szeligowski– Sonatina C-dur cz. I

 

  1. Walter Nowak
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Nauczyciel: Michał Błaszczyk

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa a-moll

Joseph Haydn – Variations en Rondeau D-dur

Janina Garścia – Kamienny ogród op. 74

Tadeusz Szeligowski – Menuet

 

  1. Judyta Pazgan
    Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce

Nauczyciel: Agnieszka Korczyńska

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Aaron Copland – Kot i mysz

 

  1. Martyna Płuska
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
    im. Aleksandra Tansmana w Kępnie

Nauczyciel: Iwona Korta

Program:

Feliks Rybicki – Sowizdrzał

Feliks Rybicki – Sen

 

  1. Bartłomiej Sadliński
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Jacek Fokt

Program:

Emil Söchting – Etiuda a-moll

Johann Nepomuk Hummel – Rondo C-dur

Tadeusz Szeligowski – Menuet

 

  1. Zuzanna Satanowska
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Katarzyna Sikorska-Wrembel

Program:

Johann Sebastian Bach – Menuet d-moll

Kazimierz Serocki – Oberek ze zbioru „Krasnoludki”

Janina Garścia – Bajka Iskierki

Octavio Pinto – Run, Run ze zbioru “Sceny dziecięce”

 

  1. Lilianna Ślusarek
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
    im. Aleksandra Tansmana w Kępnie

Nauczyciel: Liliana Rydz

Program:

Johann Sebastian Bach – Polonez g-moll

Johann Friedrich Burgmuller – Arabeska op. 100 nr 2

Aleksander Tansman – Płyta

Andrzej Cwojdziński – W Tatrach

  1. Zofia Tabaczka
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Bianka Wierzbicka-Białas

Program:

Joseph Haydn – Sonata G-dur Hob. XVI:G1

Tadeusz Szeligowski – Malinconia

Eugénie Rocherolle – The Streets of Montmartre

 

  1. Rio Ueyama
    Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
    im. Emila Młynarskiego w Warszawie

Nauczyciel: Anna Stempin-Jasnowska

Program:

Johann Sebastian Bach – Sarabanda i Gigue z Suity francuskiej G-dur BWV 816

Feliks Mendelssohn-Bartholdy – Etiuda b-moll op. 104b nr 1

Artur Malawski – Miniatura IV

 

  1. Antonina Waliszewska
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koninie

Nauczyciel: Andrzej Wójciński

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa C-dur

Henri Lemoine – Etiuda As-dur op. 37 nr 37

Alec Rowley – Sonatina „Zima” op. 40 nr 4 cz. I

Karol Szymanowski – Krakowiak

Andrzej Wójciński – Zwariowane małpki

 

 

  1. Aleksandra Wawrzyniak
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1
    im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Agata Malińska

Program:

Domenico Cimarosa – Sonata G-dur

Eugénie Rocherolle – Cyganie

Jan Ekier – Humoreska

 

  1. Marcel Więcławski
    Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzelinie

Nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa g-moll

Reinhold Glier – Arietta d-moll op. 43 nr 7

Paul Harvey – Rumba Toccata

Tadeusz Szeligowski – Mazurek

 

  1. Zofia Zagórska
    Zespół Szkół Muzycznych
    im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

Nauczyciel: Katarzyna Gołomska-Kaczmarek

Program:

Johann Sebastian Bach – Małe preludium F-dur

Samuel Majkapar – Etiuda op. 31 nr 6

Johann Friedrich Burgmuller – Walc Styryjski op. 100 nr 14

Tadeusz Szeligowski – Menuet

 

  1. Oliwia Zamożniewicz
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
    im. Emila Młynarskiego w Augustowie

Nauczyciel: Anetta Pękala

Program:

Kazimierz Serocki – Kujawiak

Kazimierz Serocki – Oberek

Witold Lutosławski – Marsz

Claude Debussy – Mały pastuszek ze zbioru “Kącik dziecięcy”

 

Grupa II

 

  1. Jakub Chwastyniak
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Romana Maciejewskiego w Lesznie

Nauczyciel: Katarzyna Wojtkowiak

Program:

Edward Grieg – Nokturn op. 54 nr 4

Roman Maciejewski – Mazurek nr 27

Ludomir Różycki – Preludium op. 2 nr 2

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

 

  1. Mikołaj Galica
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2
    im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Tomasz Zwierzchlewski

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Claude Debussy – Doctor Gradus ad Parnassum ze zbioru “Kącik dziecięcy”

Piotr Czajkowski – Nokturn cis-moll op. 19 nr 4

 

 

  1. Zofia Herbst
    Gimnazjum Katedralne w Poznaniu

Nauczyciel: Lucyna Wojtczak

Program:

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Johann Sebastian Bach – Allemande z Suity francuskiej c-moll BWV 813

Isaac Berkowicz – Toccata a-moll

Alberto Ginastera – Danzas Argentinas op. 2 nr 2

 

  1. Lena Juszkiewicz
    Szkoła Muzyczna I i II st.
    im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Nauczyciel: Magdalena Mróz-Olejniczak

Program:

Fryderyk Chopin – Kontredans Ges-dur

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Grażyna Bacewicz – Scherzino

Edward MacDowell – An Elfin Round op. 7 nr 6

 

  1. Zofia Michałowicz
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Zduńskiej Woli

Nauczyciel: Ewa Wlazło

Program:

Fryderyk Chopin – Polonez c-moll op. 40 nr 2

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

Arno Babadżanian – Elegia g-moll

 

  1. Julia Nawrot
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1
    im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Anna Karowska

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Piotr Czajkowski – Marzec z cyklu „Pory roku” op. 37

Mirosław Gąsieniec – Tango

Mirosław Gąsieniec – Tarantella

 

  1. Barbara Olech
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1
    im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Monika Janus

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa E-dur

Wolfgang Amadeusz Mozart – Sonata D-dur KV 576 cz. I

Tadeusz Szeligowski – Mazurek

Kazimierz Serocki – Preludium nr 6 z cyklu „Suita Preludiów”

 

  1. Barbara Ruda
    Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce

Nauczyciel: Maria Wosiek

Program:

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Witold Lutosławski – Czteropalcówka i Aria z cyklu „Trzy utwory dla młodzieży”

Edward MacDowell – Etiuda fis-moll „Shadow Dance” op. 39 nr 8

Jules Egghard – Nocturne Mignon G-dur op. 144 nr 1

 

  1. Martyna Sosnowska
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
    im. Prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie

Nauczyciel: Emilia Szymańska-Gabryel

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa B-dur

William Gillock – Walc etiuda w romantycznym stylu

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

 

  1. Piotr Twardowski
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła muzyczna II st.
    im. Mieczysława Karłowicza

Nauczyciel: Agata Malińska

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Fryderyk Chopin – Walc cis-moll op. 64 nr 2

Wojciech Kilar – Trzy preludia na fortepian

 

  1. Michalina Watras
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
    im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu

Nauczyciel: Aleksandra Mazurek

Program:

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

Artur Malawski – Miniatura I i II

Wolfgang Amadeusz Mozart – Sonata D-dur KV 311 cz. I

 

  1. Helena Żabska
    Państwowa Szkoła Muzyczna II st.
    im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu

Nauczyciel: Michał Rot

Program:

Johann Sebastian Bach – Preludium i Fuga c-moll WTC tom I

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Miłosz Magin – Scherzo

Fryderyk Chopin – Nokturn b-moll op. 9 nr 1

 

 

Powiększ tekst Zmień kontrast