skip to Main Content
Menu

Grupa I

 

  1. Sonia Augustyniak

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Ilona Stachowiak-Basse

Program:

Robert Vandall  – Remembrance

Feliks Rybicki – Taniec krasnoludków

William Gillock – Postlude

 

  1. Franciszek Barański

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1

im. Emila Młynarskiego w Warszawie

Nauczyciel: Jolanta Ptasińska

Program:

Carl Philipp Emanuel Bach  – Solfeggio

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Grzegorz Miśkiewicz – Hiszpańska pomarańcza

 

  1. Agata Bartkowiak

Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego

Nauczyciel: Renata Sikorska

Program:

Aleksander Tansmann – Kotek

Tadeusz Szeligowski – Mazurek

Kazimierz Serocki – Filigranki cz. III

Janina Garścia – Kamienny ogród

Bohuslav Martinu – Kolombina tańczy

 

  1. Maciej Bieńkowski

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II st. nr 3

im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Nauczyciel: Kacper Tołoczko

Program:

Jean Philippe Rameau – L’Egyptienne

Carl Czerny – Etiuda C-dur op. 299 nr 7

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Maciej Bieńkowski – Walc As-dur

 

  1. Stefania Boguska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze

Nauczyciel: Joanna Chek

Program:

Ignacy Jan Paderewski – Menuet G-dur op. 14 nr 1

Witold Lutosławski – Bukoliki (1952)

Johann Sebastian Bach – Mała Fuga C-dur BWV 952

 

  1. Hanna Borak

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Agnieszka Runowska-Przystańska

Program:

Ludmiła Bas – Scherzo

Ludmiła Bas – Na huśtawkach

Władysław Słowiński – Szalony pajac

 

  1. Mikołaj Boryński

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1

im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Maria Strzałkowska

Program:

Maria Strzałkowska – Wspomnienie

Johann Sebastian Bach – Musette D-dur

Kazimierz Serocki – Oberek

 

  1. Sophie Büning

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Nauczyciel: Joanna Wrembel

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa E-dur BWV 792

Adolf Jensen  – Etiuda fis-moll

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Ludomir Różycki – Preludium A-dur

 

 

  1. Daniel Colonna-Kasjan

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Nauczyciel: Irena Burska

Program:

Bolesław Woytowicz – Etiuda Capriccio  nr 1 z cyklu „12 Etiud”

Johann Sebastian Bach – Gigue z suity francuskiej d-moll BWV 812

Piotr Czajkowski – Kwiecień z cyklu Pory roku

 

  1. Łucja Dąbkowska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Jastrzębiu Zdroju

Nauczyciel: Iwona Ulbrich

Program:

Maurycy Moszkowski – Tarantella op. 77 nr 6

Grzegorz Miśkiewicz – Fantazja na strunach jesieni

 

  1. Tymoteusz Drozd

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Gabriela Jakimowicz

Program:

Muzio Clementi – Sonatina D-dur op. 36 nr 6

Feliks Rybicki – Walc e-moll

Frierdrich Burgmüller – Burza op. 109 nr 13

 

  1. Sara Fumnanya

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Bianka Wierzbicka-Białas

Program:

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Miłosz Magin – Preludium nr 2 z cyklu Pięć preludiów

Aaron Copland – Kot i mysz

 

  1. Dominika Furtak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Gabriela Jakimowicz

Program:

Johann Sebastian Bach – Menuet G-dur

Samuel Majkapar – Nieuchwytna Zjawa

Ettori Pozzoli – L’uccelino e morto

Andrzej Krzanowski – Preludium z cyklu Suita dziecięca

 

  1. Benedykt Heszen

Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie

Nauczyciel: Danuta Gruza

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa D-dur BWV 789

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Fryderyk Chopin – Polonez As-dur op. posth.

Yoshinao Nakada – Etude Allegro

 

  1. Joanna Maja Jasnowska

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1

im. Emila Młynarskiego w Warszawie

Nauczyciel:  Anna Stempin-Jasnowska

Program:

Grzegorz Miśkiewicz – Ucieczka

Fryderyk Chopin – Preludia op. 28 nr 1, 2 i 3

Stefan Kisielewski  – Dance vive

 

  1. Tomasz Kania

Szkoła Muzyczna I st. nr 1

im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

Nauczyciel: Agnieszka Tęczar

Program:

Johann Sebastian Bach – Sarabanda z III suity francuskiej h-moll BWV 814

Maurycy Moszkowski – Tarantella op. 77 nr 6

Tadeusz Szeligowski – Mazurek

 

  1. Filip Kauch

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.

im. ks. dra Józefa Surzyńskiego w Kościanie

Nauczyciel: Marian Michałowicz

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Domenico Scarlatti – Sonata f-moll K466

William Gillock – Valse-etude

 

  1. Sofiia Kotiuk

Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach

Nauczyciel: Marcin Szlachta

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa F-dur BWV 779

 Christian Manen – Marionetki

Janina Garścia – Kamienny ogród

Samuel Majkapar – Burzliwy potok

 

  1. Zuzanna Krystian-Browalska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Nauczyciel: Hanna Tokarska

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa f-moll BWV 795

Fryderyk Chopin – Etiuda f-moll op. 25 nr 2

Witold Lutosławski –  Bukoliki (1952)

 

  1. Damian Leśniewski

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Nauczyciel: Barbara Kania i Agata Nowakowska-Gumiela

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I, II, III i IV

Henryk Melcer/Stanisław Moniuszko – Prząśniczka

 

  1. Maksymilian Manicki

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4

im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Nauczyciel: Małgorzata Gambrych

Program:

Bolesław Woytowicz – Etiuda Capriccio  nr 1 z cyklu 12 Etiud

Fryderyk Chopin – Nokturn e-moll op. 72 nr 1

 

  1. Igor Marciniak

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Tomasz Zwierzchlewski

Program:

Tadeusz Kassern – Miodowe cukierki

Fryderyk Chopin – Walc a-moll op. posth.

Zenon Kowalewski – Tańczący zegar

 

  1. Lilianna Neumann

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzelcach Krajeńskich

Nauczyciel: Marina Rusak

Program:

Grzegorz Miśkiewicz – Hiszpańska pomarańcza

William Gillock  – Fontanna w deszczu

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa F-dur BWV 779

 

 

  1. Kajetan Niemirowicz-Szczytt

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1

im. Emila Młynarskiego w Warszawie

Nauczyciel: Jolanta Ptasińska

Program:

Wolfgang Amadeusz Mozart – IV Sonatina wiedeńska B-dur KV439b cz. III Rondo

Tadeusz Szeligowski – Menuet

William Gillock – Moonlight mood

William Gillock – Valse Etude

 

 

  1. Walter Nowak

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Nauczyciel: Michał Błaszczyk

Program:

Claude Debussy – Arabeska G-dur

Tadeusz Szeligowski – Menuet

Bolesław Woytowicz – Etiuda Capriccio  nr 1 z cyklu 12 Etiud

 

  1. Davyd Omelchenko

Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Nauczyciel: Marina Rusak

Program:

Johann Sebastian Bach – Preludium i Fuga B-dur BWV 866

Ignacy Jan Paderewski – Menuet G-dur op. 14 nr 1

Franz Liszt – Etiuda d-moll op. 1 nr 4

 

  1. Piotr Pączkowski

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubinie

Nauczyciel: Monika Jaskuła

Program:

Romuald Twardowski – Humoreska

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa f-moll BWV 780

Grażyna Bacewicz – Gawot z cyklu Suita dziecięca

Maurycy Moszkowski – Tarantella op. 77 nr 6

 

  1. Wiktor Pelc

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze

Nauczyciel: Aleksandra Fudali-Matusewicz

Program:

Romuald Twardowski – Humoreska

Johann Sebastian Bach – Uwertura w stylu francuskim h-moll BWV 831

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Samuel Majkapar – Barkarola As-dur

 

  1. Łucja Pych

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.

im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu

Nauczyciel: Bożena Pawłowska

Program:

Johann Sebastian Bach – Menuet g-moll

Daniel Steibelt – Sonatina C-dur cz. I i II

Janina Garścia  – Dzień dobry Haniu

Janina Garścia  – Kołysanka

Janina Garścia  – Hania tańczy

 

  1. Bartłomiej Sadliński

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Jacek Fokt

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa B-dur BWV 785

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Francis Poulenc  – Nokturn C-dur nr 1

 

  1. Jakub Staniszewski

Zespół Szkół Muzycznych

im. Oskara Kolberga w Radomiu

Nauczyciel: Jolanta Ptasińska

Program:

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa h-moll BWV 801

Fryderyk Chopin – Walc e-moll op. posth.

 

  1. Kinga Szablińska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Nauczyciel: Hanna Tokarska

Program:

Domenico Scarlatti – Sonata C-dur K159

Karol Szymanowski – Preludium d-moll op.1 nr 2

Izaak Berkowicz – Wariacje na temat Paganiniego

 

  1. Piotr Szarski

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Cyprian Sekrecki

Program:

Fryderyk Chopin – Ecossaise op. 72 nr 1

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Michał Kleofas Ogiński – Polonez a-moll Pożegnanie Ojczyzny

 

  1. Dymitr Szostak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Jolanta Tarnowska

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja dwugłosowa E-dur BWV 777

Joseph Haydn – Sonata D-dur Hob XVI/14 cz. I i II

Grzegorz Miśkiewicz – Hiszpańska pomarańcza

 

  1. Marta Tomaszewska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Barbara Edelmüller

Program:

Nikolai Wygodski – Wariacje na temat Paganiniego

Witold Lutosławski – Czteropalcówka z cyklu Trzy utwory dla młodzieży

Witold Lutosławski – Melodia z cyklu Trzy utwory dla młodzieży

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

 

  1. Antonina Waliszewska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koninie

Nauczyciel: Andrzej Wójciński

Program:

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Claude Debussy – Arabeska E-dur

Maurycy Moszkowski – Etiuda E-dur op. 18 nr 3

 

  1. Aleksandra Wawrzyniak

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1

im. Henryka Wieniawskiego

Nauczyciel: Agata Malińska

Program:

Fryderyk Chopin – Nokturn cis-moll op. posth.

Artur Malawski – Miniatura nr 1

Jean Sibelius – Caprice op. 24 nr 3

 

  1. Lena Witkowska

Zespół Szkół Muzycznych

im. Apolinarego Szeluty w Słupcy

Nauczyciel: Danuta Gościńska

Program:

Wolfgang Amadeusz Mozart – Sonata C-dur cz. I KV330

Fryderyk Chopin – Etiuda f-moll op. 25 nr 2

Artur Malawski – Miniatura nr 4

 

  1. Zuzanna Wojdak

Szkoła Muzyczna I st. w Żegocinie

Nauczyciel: Maciej Pierzchała

Program:

Grzegorz Miśkiewicz – Hiszpańska pomarańcza

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa c-moll BWV 788

Fryderyk Chopin – Mazurek cis-moll op. 6 nr 2

Maurycy Moszkowski – Etiuda G-dur op. 91 nr 7

 

Grupa II

 

  1. Mikołaj Galica

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Cyprian Sekrecki

Program:

Bella Bartok – Allegro Barbaro Sz.49

Fryderyk Chopin – Polonez A-dur op. 40 nr 1

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

 

  1. Ewa Gałwiaczek

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Końskich

Nauczyciel: Elena Korolkow

Program:

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa c-moll BWV 788

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. IV

Sergiej Rachmaninow – Elegia op. 3 nr 1

Fryderyk Chopin – Fantazja-Impromptus cis-moll op. 66

 

  1. Filip Jaguś

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze

Nauczyciel: Joanna Chek

Program:

Johann Sebastian Bach – Mała Fuga C-dur BWV 953

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Claude Debussy – Taniec Pajaca

Artur Malawski – Miniatury nr 1, 2, 3 i 4

 

  1. Jagoda Jakubowska

Zespół Szkół Muzycznych

Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

Nauczyciel: Urszula Ledwoń

Program:

Joseph Haydn – Sonata F-dur cz. II KHXVI/23

Johann Sebastian Bach – Inwencja trzygłosowa f-moll BWV 795

Claude Debussy – Taniec płatków śniegu z cyklu Kącik dziecięcy

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

 

  1. Maciej Jonczyk

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi

Nauczyciel: Renata Płażewska-Kryachok

Program:

Claude Debussy – Suite bergamasque L.75 cz. III Clair de Lune 

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Fryderyk Chopin – Fantazja-Impromptus cis-moll op. 66

 

  1. Lena Juszkiewicz

Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Nauczyciel: Grzegorz Rychlik

Program:

Ignacy Jan Paderewski – Sarabanda h-moll op. 14 nr 2

Tadeusz Szeligowski – Gitary z Zalamei

Grażyna Bacewicz – II sonata fortepianowa cz. III Toccata

 

  1. Estera Kędzierska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu

Nauczyciel: Barbara Jarantowska

Program:

Ludwig van Beethoven – Sonata F-dur op. 10 nr 2 cz. I

Tadeusz Szeligowski – Etiuda  C-dur

Roman Maciejewski – Fandango

 

  1. Fabian Kondela

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

Nauczyciel: Aneta Kołbasa-Chrobak

Program:

Fryderyk Chopin – Walc a-moll op. 34 nr 2

Tadeusz Szeligowski – Preludium

Aaron Copland – Kot i mysz

 

  1. Zuzanna Michałowicz

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4

im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

Nauczyciel: Irina Rumiancewa-Dąbrowski

Program:

Feliks Mendelssohn-Bartholdy – Pieśń bez słów op. 53 nr 1

Tadeusz Szeligowski – Gitary z Zalamei

Izaak Berkowicz – Wariacje na temat Paganiniego

 

  1. Barbara Olech

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

im. Mieczysława Karłowicza

Nauczyciel: Agata Malińska

Program:

Cécile Chaminade – Thème Varié

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

George Crumb – Dream Images z cyklu Love-Death Music

 

  1. Paulina Piegza

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu

Nauczyciel: Iryna Bojczuk

Program:

Johann Sebastian Bach – Allemande z III suity francuskiej h-moll BWV 814

Aram Chaczaturian – Walc z filmu Maskarada

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

 

  1. Lena Sabiniewicz

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

im. Tadeusza Szeligowskiego

Nauczyciel: Katarzyna Sikorska-Wrembel

Program:

Witold Lutosławski – Melodia z cyklu Trzy utwory dla młodzieży

Claude Debussy – Doctor Gradus ad Parnassum

Juliusz Zarębski – Kołysanka op. 22

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

 

  1. Natalia Sipowicz

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

im. Mieczysława Karłowicza

Nauczyciel: Agata Malińska

Program:

Francis Poulenc – Improvisation Hommage a Edith Piaf

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Izaak Berkowicz – Wariacje na temat Paganiniego

 

  1. Tatiana Siwa

Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego

Nauczyciel: Katarzyna Kujawa

Program:

Tadeusz Szeligowski – Menuet

Tadeusz Szeligowski – Sonatina C-dur cz. I

Andrzej Cwojdziński – Preludium a-moll

Samuel Majkapar – Barkarola As-dur

 

  1. Michał Wieczorek

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Henryka Wieniewskiego w Łodzi

Nauczyciel: Renata Płażewska-Kryachok

Program:

Johann Sebastian Bach – Preludium i Fuga c-moll BWV 847

Ludwig van Beethoven – Sonata f-moll op. 2 nr 1 cz. I

Karol Szymanowski – Preludium h-moll op. 1 nr 1

Tadeusz Szeligowski – Etiuda C-dur

 

  1. Nikodem Zalewski

Szkoła Muzyczna I i II st.

im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Nauczyciel: Marina Rusak

Program:

Tadeusz Szeligowski – Gitary z Zalamei

Wojciech Kilar – Trzy preludia

Domenico Scarlatti – Sonata d-moll K1/L366

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top